Крісло Arc 2 Fabric стане ідеальним доповненням до сучасного робочого місця. Чудова ергономіка, надійна конструкція, затишок тканинної оббивки подарують вам комфорт, доречний як для роботи, так і для ігрових сесій.
- Крісло має оббивку з якісної, м'якої на дотик, але дуже міцної та витривалої у використанні тканини CloudTouch. Цей матеріал забезпечує відмінну терморегуляцію в різних умовах та чудові тактильні відчуття.
- Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довгі роки безпроблемної експлуатації крісла.
- Преміальний механізм гойдання Multiblock NobleShift забезпечує великий діапазон кута нахилу сидіння.
- Підголовна подушка з магнітним кріпленням. Наповнена м'якою піною ChillFoam з ефектом пам'яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови.
- Міцна та стильна алюмінієва база. П'ятипроменева основа виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує витривалість та надійну опору всієї конструкції крісла.
- М'які колеса TPE. Колеса діаметром 75 мм дбайливо ставляться до підлоги та забезпечують плавне переміщення крісла.
- Магнітні бічні накладки. Виконані у фірмовому дизайні вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.
- Функціональні підлокітники мають 4 види регулювань та надійну металеву фурнітуру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Зелений |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 53 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 43 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 54 x 54 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 521 ₴






