Система рідинного охолодження DeepCool LP360 являє собою новітнє рішення у сфері охолодження комп'ютерів, втілюючи передові технології та покращений дизайн. Цей охолоджувач поєднує в собі всі переваги попередніх моделей DeepCool з новими інноваціями, що забезпечують максимальну ефективність охолодження та зручність використання.
Інтегрований багаторядковий дисплей показує поточне енергоспоживання, температуру та завантаження процесора. Він має яскраве підсвічування ARGB, що надає помпі преміальний вигляд. Підсвічування легко синхронізується з материнськими платами, що підтримують ARGB.
Оптимізований високопродуктивний водяний насос досягає швидкості до 3400 об/хв. Це забезпечує стабільне і потужне охолодження для сучасних енергомістких процесорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1716 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2400 об/хв ± 10% |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.04 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin (помпа) |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 402 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | 38.71 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;1851;AM4;AM5;1156 |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тиск | 3.48 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 7 009 ₴






