Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - RGB, 2200 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, роз'єми живлення - 4-pin PWM, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 75.7 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Тиск | 3.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 560 ₴








