Gigabyte H810M H — материнська плата у компактному формфакторі Micro ATX призначена для процесорів Intel Core Ultra (Series 2). Оснащена оновленим рішенням живлення, новітніми стандартами зберігання даних і відмінними можливостями підключення, щоб забезпечити оптимізовану продуктивність для роботи та ігор.
Хорошу роботу материнської плати Gigabyte гарантує інноваційний і оптимізований тепловий дизайн для забезпечення кращої стабільності ЦП, чипсета, SSD і підтримання низьких температур при повному навантаженні в застосунках і іграх. Ця модель підтримує охолодження Smart Fan 6, що містить кілька унікальних функцій, які забезпечують чудову ефективність охолодження та тиху роботу для вашої ігрової системи.
Ця модель забезпечить чудовий досвід підключення з винятковою швидкістю передачі даних через мережу зберігання нового покоління. GbE LAN оснащена програмою керування пропускною здатністю мережі, яка допомагає покращити затримку мережі для кращого реагування в переповнених локальних середовищах.
Модель оснащена якісними аудіоконденсаторами, які гарантуватимуть високу роздільну здатність і точність звуку, а також найбільш реалістичні звукові ефекти для геймерів. Крім того, материнська плата має систему захисту від звукових шумів, яка фактично відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення на рівні друкованої плати.
Особливості:
- підтримує процесори Intel Core Ultra (Series 2);
- Hybrid 4+1+2 phases VRM solution;
- EZ-Latch: слот PCIe x16 із конструкцією Quick Release;
- Multi-Theme and Q-Flash Auto Scan у BIOS та ПЗ;
- сховище нового покоління: роз’єми PCIe 4.0 x4 M.2;
- швидка мережа: GbE LAN;
- розширені можливості підключення: HDMI.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2 |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 244 |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA);HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| Сокет | 1851 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 5 360 ₴




