Gigabyte B550 EAGLE WIFI6 — материнська плата формфактора ATX, призначена для встановлення процесорів AMD, які сумісні із сокетом B550. Підтримує оперативну пам'ять DDR4, для планок передбачено 4 слоти з можливістю встановлення до 128 ГБ. Має всі необхідні роз'єми для встановлення накопичувачів швидкісного типу, відеопорти для підключення мультимедійних пристроїв.
Для надійного та швидкого з'єднання материнська плата передбачає підтримку Wi-Fi 6, що забезпечує швидкий обмін даними, безперебійну потокову передачу та значні переваги у сфері віртуальної реальності завдяки високій пропускній здатності та низькій затримці. Рішення GbE LAN забезпечує неймовірно високу швидкість передачі даних, щоб гарантувати стабільне середовище передачі даних, коли система виконує хмарні обчислення або надає зовнішні обчислювальні послуги.
Наявні якісні аудіоконденсатори допомагають забезпечити високу роздільну здатність і точність звуку, щоб ви отримали найбільш реалістичні звукові ефекти. А також є система захисту від звукових шумів, яка фактично відокремлює чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення на рівні друкованої плати.
Особливості:
- AMD Socket AM4: підтримує процесори AMD Ryzen серії 5000 / 4000 / 3000;
- Digital twin 10+3+1 phases VRM solution;
- Dual Channel DDR4: 4хDIMM з AMD EXPOMemory Module Support;
- EZ-Latch : слоти PCIe з Quick Release Design;
- Friendly UI : Multi-Theme, AIO Fan Control, and Q-Flash Auto Scan in BIOS and SW;
- надшвидке сховище: 2 слоти M.2, включаючи PCIe 4.0 x1;
- Efficient Thermal: VRM Thermal Armor Advanced;
- швидка мережа: GbE LAN та Wi-Fi 6;
- розширені можливості підключення: HDMI, Displayport;
- слот PCIe UD: слоти PCIe 4.0 x16 із 10-кратною потужністю для відеокарти та кращим ефектом розсіювання тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2;Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 5 шт. |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири;4 v Три |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6 RTL8851BE (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x TPM;2 x M.2 22110;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;1 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Призначення | звичайна |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16);4 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | AM4 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 6 467 ₴




