Корпус GAMEMAX MT507-500W виконаний у форм-факторі Miditower. Універсальний дизайн, прекрасна збірка та додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів.
Корпус має всі необхідні роз'єми і інтерфейси, такі як USB, аудіо-роз'єм і роз'єм для мікрофона. Хороша циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної і задньої панелей.
Шасі виготовлено з GECC сталі товщиною 0.5 мм і пофарбовано в чорний колір. Завдяки використанню високоміцної сталі корпус не гнеться і не гримить. Акуратна обробка країв не дозволить поранитися при установці комплектуючих в корпус.
Лицьова панель виконана з пластика чорного кольору (не фарба), що дозволить уникнути неакуратних подряпин на корпусі.
Корпус поставляється з вже встановленим блоком живлення 500 Вт, оснащений вимикачем живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Коннектори/роз'єми | 20+4 pin;4 pin;6 pin |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 3 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 7 |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX |
| Розмір, мм | 178 x 420 x 377 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | GAMEMAX MT |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 843 ₴

