20 GB, 7200 об/хв, 512 MB, SATA III, 3.5", Exos X22, 285 МБ/сек, напрацювання на відмову 2.5 млн. годин, 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 20 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Швидкість зчитування | 285 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | напрацювання на відмову 2.5 млн. годин |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | Exos X22 |
| Середній час очікування | 4.16 мс |
| Споживча потужність | 10 Вт |
| Також шукають | з великою місткістю;швидкі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 311 ₴

