- Працює на базі NVIDIA Blackwell.
- Тактова частота ядра: TBD
- TORX Fan 5.0: Лопаті вентилятора, з'єднані кільцевими дугами, стабілізують та підтримують потік повітря під високим тиском.
- Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам'яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться.
- Труби Core Pipes мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального терморегулювання.
- Металева задня панель: Підсилююча металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження.
- Програмне забезпечення MSI Center дає можливість вибрати пріоритет між повною продуктивністю в режимі GAMING і низьким рівнем шуму в режимі SILENT.
- Програмне забезпечення Afterburner дозволяє повністю контролювати роботу відеокарти за допомогою самого визнаного та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5090 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 575 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 32 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 325 x 139 x 67 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 778 ₴







