Повністю модульні блоки живлення серії Performance X+ здатні поглинати високі піки навантаження, що перевищують нормальну номінальну потужність, за найкоротший час і відповідають вимогам Intel Design Guide 3.0. Таким чином, блоки живлення ідеально підходять для живлення найновіших і найпотужніших ігрових відеокарт з інтерфейсом PCI Express 5. Сертифікація 80+ Gold підтверджує високу ефективність та енергоефективність блоків живлення цієї серії. Шість різних схем захисту (OCP, OVP, UVP, SCP, OPP, OTP) забезпечують безпечну роботу навіть під час гарячих ігрових сесій. Вентилятори блоків живлення ATX 3.0 працюють за технологією Fluid Dynamic Bearing і є дуже тихими. Крім того, вони переконують надзвичайно довгим терміном служби і чудовою ефективністю охолодження. Всі ці характеристики роблять доступну серію блоків живлення Performance X+ ідеальною для використання з новітніми ігровими комп'ютерними системами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin, 1x16 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 4 335 ₴








