Блок живлення серії GameMax GM – якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація та захист від незначних перешкод напруги живлення. Блок живлення оснащений кулером, який завдяки своєму розміру та меншій частоті обертання ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 11A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 160 × 150 × 86 мм |
| Також шукають | недорогі |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴







