GameMax RGB-1300 WH ATX3.0/3.1 PCIe5.0/5.1 Ready.
- Завдяки 140-мм вентилятору ARGB забезпечує яскравіший і приголомшливий світловий ефект і підтримує синхронізацію з сумісними материнськими платами RGB від Asus, Gigabyte, MSI та ASRock для незліченних можливостей освітлення;
- Готовність до ATX3.0/3.1 PCIe5.0/5.1: він оснащений роз’ємом 1x16pin 12VHPWR для підтримки найновіших графічних карт GPU;
- Сертифікат 80 Plus Platinum: RGB-1300 з ефективністю 92% або вище за типових навантажень;
- Менше енергоспоживання, менше шуму та низькі температури;
- Режим освітлення RGB: 25 інтелектуальних режимів освітлення RGB із функцією пам’яті, натисніть перемикач контролера RGB, щоб вибрати кольоровий режим, який вам подобається, одноколірний режим, режим дихання та режим змішування кольорів;
- Повністю модульний: безкоштовний кабельний дизайн, прощайте безладні кабелі;
- Дочірні плати безпосередньо припаяні до материнської плати для кращого розсіювання тепла та вражаючої якості вихідної потужності;
- Ультра-тихий вентилятор: 140-мм ультра-тихий вентилятор забезпечує тихий блок живлення, зберігаючи хороше розсіювання тепла;
- Вихід і захист: потужні одинарні шини +12 В забезпечують стабільний вихід постійного струму та підтримують високоякісні графічні карти та системи ПК;
- Чудові конденсатори забезпечують стабільність, довговічність і надійність, включаючи електричний захист OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 170 |
| OutputCurrent +12V1 | 108А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1300 Вт |
| Розмір, мм | 170 х 150 х 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 917 ₴










