ATX, 700 Вт, 20+4 pin, SATA - 4, +12V1 - 52A, 1x120 мм, 155 x 150 x 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 155 |
| OutputCurrent +12V1 | 52A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 155 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707 ₴



