ROG Strix 850W Platinum – тихий і холодний блок живлення для стабільного живлення з GaN-транзистором та інтелектуальним стабілізатором GaN-транзистор забезпечує до 30% вищу енергоефективність і має компактний корпус, сприяючи більш впорядкованому розміщенню компонентів всередині пристрою. Моніторинг напруги "GPU-FIRST" із запатентованим стабілізатором напруги покращує на 45% стабільність живлення відеокарти для незмінної продуктивності і плавного ігрового процесу. Великі радіатори ROG покривають важливі компоненти, забезпечуючи нижчий рівень температури та шуму порівняно з іншими рішеннями. Два кулькових підшипники мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання. Безшумний режим роботи за умови низького навантаження. Сумісність з ATX 3.1: блок живлення ROG Strix Platinum сумісний зі стандартом ATX 3.1, що забезпечує покращене регулювання напруги та струму. Підтримка PCIe 5.0: блок живлення ROG Strix Platinum оснащений роз’ємом 12V-2x6 для живлення відеокарт нового покоління. Сертифікація Lambda A+: рівень шуму нижче на 20 дБ, ніж у інших БЖ у цьому класі. Сертифікація 80 PLUS Platinum: у ROG Strix Platinum використовуються конденсатори з низьким імпедансом і компоненти преміумкласу для досягнення найкращої в галузі енергоефективності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм |
| Защита от | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності);SCP (захист від короткого замикання);UVP (зах |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 160х150х86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 10 239 ₴










