
Блок живлення 2E 850W GAMING Solid Power Pro (2E-SP850BRSMII-120)
3 421 ₴
- В наявності
- Код: 00-00165466
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блоки живлення 2E GAMING Solid Power Pro формату ATX 12V 3.1v, Gen 5.1 з напів модульним підключенням кабелів для продуктивних комп’ютерних систем. Сучасна схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів та потужна+12B лінія на виході, показник ККД >85%, сертифікат 80 Plus Bronze, надійна компонентна база та використання стійких до перегрівань тайванських конденсаторів, гарантують стабільне живлення складових ПК та економію електроенергії в процесі експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.8A |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для майнінгу;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 421 ₴




