ASUS ZenWiFi
Повне покриття мережею Wi-Fi. Завжди надійний захист.
Для великих будинків
Mesh-система ZenWiFi XD5 складається з трьох вузлів, кожен із яких є бездротовим маршрутизатором ASUS класу AX3000 (стандарт Wi-Fi 6). Доступні різні варіанти підключення вузлів один до одного, разом вони забезпечують покриття швидкісною, надійною й захищеною мережею Wi-Fi всього простору будинку.
Wi-Fi 6
Стримінг у форматі 8K. Система ZenWiFi XD5 буде обмінюватися даними з клієнтськими пристроями у 3 рази швидше, ніж маршрутизатори стандарту Wi-Fi 5.
Дізнатися більше про Wi-Fi 6
Система ASUS ZenWiFi XD5 використовує високошвидкісні радіоканали 160 МГц. Це дозволяє значно збільшити пропускну спроможність мережі та зменшити затримки передачі даних, що впливають на продуктивність роботи кожного сумісного пристрою.
Гнучке іменування
Унікальною особливістю ZenWiFi є гнучкі можливості з іменування бездротової мережі: ви можете використовувати як одне ім'я для всієї мережі, так і окремі імена для кожного частотного діапазону. Вибір за вами!
Спрощена налаштування
Налаштування у 3 кроки в додатку ASUS Router
- Увімкніть ZenWiFi XD5.
- Задайте назву мережі Wi-Fi і створіть обліковий запис адміністратора.
- Зачекайте 3 хвилини, поки не завершиться процес налаштування мережі.
У чому зручність використання системи ZenWiFi XD5?
Налаштування здійснюється один раз – усі вузли системи синхронізуються один з одним автоматично. Підключення до WAN (модему) за допомогою мережевого кабелю, який потрібно вставити в порт WAN одного з пристроїв XD5. Цей пристрій ZenWiFi XD5 буде маршрутизатором системи AiMesh, а два інших – її вузлами.
Щоб мережа Інтернет була безпечнішою
Система інформаційного захисту AiProtection Classic з гнучкими засобами батьківського контролю є повністю безкоштовною протягом усього часу експлуатації комплекту пристроїв. Ви зможете легко контролювати все, що відбувається в мережі за допомогою зручного мобільного додатку.
Інтелектуальні технології для «розумного» дому
Система ZenWiFi XD5 ідеально підходить для сучасного високотехнологічного дому як за дизайном (на вибір доступні чорний і білий варіанти), так і за функціональністю (підтримка «розумних» сервісів, зокрема Alexa).
Економія місця та естетичний дизайн
Пристрої системи мають монтажні отвори та постачаються з комплектом гвинтів для монтажу. Повісьте їх на стіну або розмістіть будь-де, вибір за вами!
Технологія AiMesh. Легке налаштування. Гнучке керування
Система ZenWiFi працює на базі ексклюзивної технології AiMesh, яка дозволяє налаштувати mesh-мережу Wi-Fi легко та швидко, у той же час пропонуючи досвідченим користувачам повний контроль над усіма її параметрами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 307 г |
| Висота | 59 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a;IEEE 802.11ax;IEEE 802.11b;IEEE 802.11g;IEEE 802.11n |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 126 мм |
| Захист інформації | WPA;WPA2;WPA3 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість у комплекті | 3 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP;IPv4;IPv6;L2TP;MPPE;NAT;OpenVPN;PPPoE;PPTP;TCP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор;точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;5 ГГц;VPN роутери;для дому |
| Тип антени | вбудовані |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ);захист від DDoS-атак;фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Ширина | 129 мм |
- Ціна: 15 328 ₴










