Відмінне зображення
Формат HD, який підтримує телевізор, подарує вам відмінну деталізацію та чіткість картинки. Отримайте нові відчуття від перегляду улюблених телепередач і кінофільмів.
Звук
Вбудована звукова система телевізора представлена як стереосистеми загальною потужністю 10 Вт. Ви можете бути впевнені, що пристрій гарантовано «озвучить» вітальню або велику спальню.
HDMI
Сучасний мультимедійний інтерфейс HDMI для передачі нестиснутого потоку аудіо та відеоданих. По одному кабелю можлива передача нестиснутого цифрового відео та багатоканального звуку зі швидкістю набагато вищою, ніж дозволяли всі попередні варіанти підключення. Одиночний кабель значно спрощує процес встановлення домашніх розважальних систем та гарантує найкращу якість зображення та відтворення звуку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Setup |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8GB |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | HDMI;USB |
| Вага без підставки | 2.1 кг |
| Вага з підставкою | 2.2 кг |
| Час відгуку | 8mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Контрастність | 3000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Розміри з підставкою | 557 х 164 х 368 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | бюджетні;дешеві;для дачі;для кухні;для супутникового ТБ;до 10000 грн;до 5000 грн;з Інтернетом;з тв т |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 3 921 ₴









