ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: ELRS 915/868MHz Diversity
- Робоча частота: 915/868MHz
- Потужність телеметрії: 50mW Max
- Процесор: ESP8285+SX1276
- FW версія: V3.2.0 pre-installed
- Індикатор: Blue LED
- Конектор під антену: Ufl
- Вхідна напруга: 4~5.5V
- Розмір: 14.8 х 24 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- 1 х Приймач Foxeer ELRS 915/868MHz Diversity
- 2 х Антена
- 1 х Термоусадочна трубка
- 1 х Кабель
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Foxeer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 4-5.5В |
| Гарантія | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Протокол зв'язку | ELRS |
| Робоча частота | 868 MHz;915 MHz |
| Розмір | 14.8х24 мм |
| Частота | 868 — 915 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴




