Завдяки твердотільному накопичувачу WD Red SN700 NVMe SSD, що забезпечує високу швидкість кешування для системи NAS, ви зможете справлятися з найскладнішими завданнями. Цей диск, що забезпечує вражаючу швидкість відгуку системи та виконання операцій введення-виводу, ідеально підходить для багатьох користувачів над кількома завданнями одночасно.
Ви зможете реалізовувати складні проекти на підприємствах малого та середнього бізнесу – від віртуалізації до спільного редагування матеріалів та зберігання баз даних з високим навантаженням – за рахунок ефективного кешування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 500 |
| Вага | 8 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Яскраво-червоний |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Серія | SN700 RED |
| Швидкість записування | 1600 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3100 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 211 ₴



