Блок живлення GAMEMAX 650W (HP-650)
Комп'ютерний блок живлення - це джерело живлення, призначене для постачання вузлів комп'ютера електроенергією постійного струму, шляхом перетворення мережевої напруги до необхідних значень. В деякій мірі блок живлення також виконує функції стабілізації і захисту від незначних перешкод живлячої напруги. Як компонент займає значну частину всередині корпусу комп'ютера, несе в своєму складі (або монтовані на корпусі БП) компоненти охолодження частин всередині корпусу комп'ютера.
Блок живлення GAMEMAX 650W (GP-650) - це універсальний і надійний блок живлення, який відповідає сучасним потребам персональних комп'ютерних систем. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою це найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі по відмінною ціною. В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 22A |
| OutputСurrent +12V2 | 22A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 407 ₴

