Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Dell, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Висота | 48 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 27 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Ширина | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴

