Доступний і продуктивний монохромний лазерний багатофункціональний пристрій з вбудованими модулями Ethernet, Wi-Fi 4 і NFC. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в малому або середньому офісі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 ст/хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2 - х рядковий |
| Призначення | Для офісу |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4;A5;A6;B5;C5;DL;Executive;Legal;Letter;Monarch |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розмір області що сканується | 297 x 432 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 35 ст/хв |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 924 ₴









