Підніміть свою обчислювальну продуктивність на новий рівень з Transcend PCIe SSD 115S! Завдяки зручному інтерфейсу PCIe Gen 3x4 та тонкому розміру M.2 2280 твердотільний накопичувач PCIe SSD 115S стане ідеальним, швидким та найкращим другом для ваших настільних комп'ютерів, ноутбуків та ультрабуків!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 250 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 100 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.23 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колір | Зелений |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Серія | 115S |
| Швидкість записування | 1300 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3200 Mb/s |
| Також шукають | SSD для комп'ютера;SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.23 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴

