Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7+2, Вентилятори - 6 х 120 мм, Додатково - Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 390 мм, CPU - 165 мм, кулери з підсвічуванням, на нижній панелі, на задній панелі, на бічній панелі, 210 x 465 x 450 мм, 7.86, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frontier |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 390 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7+2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на бічній панелі;на задній панелі;на нижній панелі |
| Особливості | бічна панель на магнітних кріпленнях;вікно на бічній панелі;з вертикальним встановленням відеокарти; |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 266 ₴




