
Акумулятор до ноутбука LENOVO IdeaPad Y460(LO9N6D16) 11.1V 5200mAh PowerPlant (NB00000203)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 00-00049347
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad Y460(LO9N6D16) 11.1 V 5200mAh PowerPlant (NB00000203) призначений для заміни батареї, яка вийшла з ладу або в якості додаткової акумуляторної батареї для збільшення часу автономної роботи Вашого ноутбука. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цьому акумулятору стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad Y460(LO9N6D16) 11.1 V 5200mAh PowerPlant - важлива частина Вашого ноутбука. Робоча напруга акумуляторної батареї становить 11.1 V, тому пристрій сумісний з багатьма моделями ноутбуків LENOVO. Цей 6-осередковий літій-іонний акумулятор має ємність 5200 mAh, забезпечуючи тривалий час роботи Вашого ноутбука в автономному режимі. Купіть акумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad Y460(LO9N6D16) 11.1 V 5200mAh PowerPlant за нашою доступною ціною і забезпечте безперебійну роботу Вашого ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 5200mAh |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 6cells |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 206 x 63.65 x 29.43 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

