Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC300-01 потужністю 300 Вт з одним гніздом. Дає змогу під'єднувати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 300 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів/фотоапаратів, електричні інструменти тощо.
- Автоматичний захист від перегрівання, перевантаження та короткого замикання
- Вентилятор охолодження з термостатичним керуванням забезпечує стабільне електропостачання.
- Світлодіодний індикатор стану
- Змінний запобіжник
Кабель: зажим типу крокодил 80 см (4 кв.мм), клема 30А
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 60 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 149 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Особливості | захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруження, перегріву |
| Спосіб під'єднання | зажими |
| Тип охолодження | активне |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 621 ₴




