PCI-Express x16 3.0, 2 ГБ, DDR3, 64 Bit, Base — 954 MHz, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x DVI, 144 х 68 х 21 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підключення | PCI-Express x16 3.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | Geforce GT 710 |
| Інтерфейси | 1 x DVI;1 x HDMI;1 x VGA |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Призначення | звичайна |
| Об'єм відеопам'яті | 2 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Розміри (мм) | 144 х 68 х 21 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | PCI;бюджетні;дискретні;для ПК |
| Тип відеопам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Частота відеопам'яті | 1800 MHz |
| Частота ядра (Base) | 954 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 677 ₴





