Xilence представляє мультисокетний кулер M403PRO.ARGB із серії Перформанс C. Компактний і водночас дуже продуктивний для потужних багатоядерних процесорів. М403 виготовлений у класичному баштовому дизайні, обладнаний 3 потужними тепловими трубками та може відводити до 150 Вт зайвого тепла. Інноваційне розташування алюмінієвих ребер сприяє легшому проходженню повітря, підтримуючи в такий спосіб швидкість обертання 120 мм вентилятора на низьких обертах. Прямий контакт між мідними трубками та процесором забезпечує рівномірне й ефективне передавання тепла.
Особливості:
- Тихий і продуктивний 120 мм вентилятор
- Три 6 мм мідні трубки забезпечують максимальне тепловідведення
- Дизайн алюмінієвих ребер забезпечує ефективне охолодження процесора та всіх прилеглих компонентів
- Невеликий виступ вентилятора у верхній і нижній частині алюмінієвих ребер дасть змогу уникнути нагрівання цих частин.
- Монтування вентилятора можливе з обох сторін кулера
- Сумісний з усіма стандартними роз'ємами Інтел і АМД
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 420 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 3 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 150 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 142 x 120 x 71.6 мм |
| Рівень шуму | 25.6 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036 ₴


