Блок живлення Xilence 700W (XP700R7)
Нове покоління блоків живлення компанії Xilence - приголомшливий дизайн, новітні технології і найкращу якість. У поточній модифікації кожна серія блоків живлення була перероблена. Результати вражають не тільки високоефективної технологією, а й новим дизайном і поліпшеним оснащенням.
Блок живлення XP700R7 серії Red Wing має добре впізнаваний зовнішній вигляд за рахунок червоного кольору фірмових вентиляційних лопатей Xilence. Набір з'єднань скоректований за сучасними стандартами, а завдяки підвищеній енергоефективності силові агрегати менше гріються і шумлять.
Особливості продукту:
Оптимальна продуктивність в будь-якій ситуації
Великий 120 мм вентилятор - Whisper-Silent Cooling
Надійний - максимальна стабільність протягом всього часу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | SCP (захист від короткого замикання);OLP (захист від перегрузок);UVP (захист від зниженої напруги);O |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 700 Вт |
| Розмір, мм | 225 x 165 x 100 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V V2.31 |
- Ціна: 1 988 ₴




