Acer Aspire 5 A517-53 — універсальне рішення для користувачів, які шукають надійного помічника для роботи та навчання. Призначений для широкого кола користувачів, впорається з повсякденними задачами, роботою з документами, відтворенням мультимедійного контенту.
Ноутбук оснащений 17,3-дюймовим екраном із Full HD роздільною здатністю, таким чином добре підходить і для відпочинку за переглядом фільму чи відео. Рамки екрана доволі тонкі, що робить дизайн ноутбука більш сучасним.
Клавіатура зручна для набору тексту, має цифрову панель для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами.
Начинки моделі вистачить для повсякденних задач, роботи в офісі, навчання, створення презентацій. За збереження даних на ноутбуці відповідає накопичувач SSD типу. Вбудована відеокарта покращує якість графіки та дозволяє з комфортом відпочивати за переглядом контенту.
Ноутбук підтримує найсучасніший стандарт Wi-Fi 802.11ax, має повнорозмірну зручну клавіатуру із розділеними клавішами. Також сподобається тачпад моделі — він широкий та трохи зміщений до лівого краю панелі, розуміє багато жестів та чутливий до дотику.
Бачте більше й робіть більше завдяки формату кадру 16:10 та вузькій рамці. Дисплей підтримує набір технологій зображення Acer для забезпечення динамічних кольорів і комфорту перегляду.
Завдяки корекції погляду за підтримки ШІ автоматично налаштовуйте кут зору та підтримуйте критично необхідний зоровий контакт із найважливішими з’єднаннями.
Завдяки автоматичному кадруванню, яке забезпечує найкращий ракурс, ви будете на першому плані та по центру й отримаєте більш захоплюючий, природний досвід.
Коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду, ви працюєте ефективніше. Завдяки вдосконаленому розмиванню тла можна не відволікатися.
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от охолодження TwinAir, вебкамера 1080p і клавіатура із забором повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-12650H (3.5 - 4.7 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 402 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 259 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 32 528 ₴









