Для процесорів - INTEL, сокет - 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2200 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 25.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 265 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 95 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.8 Вт |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 45.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 25.8 dB |
| Сокет | 1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.14 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴





