Deepcool AK400 Zero Dark Plus — процесорний кулер, оснащений чотирма тепловими трубками, які забезпечують швидку передачу тепла в радіатор. Тепло розсіюється двома 120-мм вентиляторами. Він має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 500-1650 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 802 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.2 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 59.46 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 155 х 127 х 123 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;AM4;AM5;1156 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.1 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.62 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 383 ₴






