
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-120-W (AS-120-W)
223 ₴
- В наявності
- Код: 00-00137946
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідравлічний, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 27.2 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 27.2 дБ |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Споживаний струм | 0.1 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴









