Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідравлічний, 2200RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 32.3 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 67.58 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 15 мм |
| Рівень шуму | 32.3 дБ |
| Споживана потужність | 3.36 Вт |
| Споживаний струм | 0.28 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.54 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴










