Aura X2 Pro 44mm - мультифункціональний смарт-годинник у суцільнометалевому корпусі з великим і яскравим, сенсорним AMOLED-екраном і величезним набором можливостей.
Завдяки смарт-годиннику Aura X2 Pro 44mm:
- Слідкуйте за артеріальним тиском
- Виміряйте рівень кисню в крові. Важлива опція, під час пандемії Ковід.
- Вимірювання пульсу
- Виконуйте необхідну кількість кроків на день, завдяки зручному крокоміру
- Рахуйте витрачені калорії на день
- Виклики. Функція доступна, в парі зі смартфоном під'єднаним до годинника по Bluetooth.
- Відстежуйте фази здорового сну
- Тренуйтеся з відстеженням ефективності улюбленого виду спорту: біг, велосипед, силові вправи, баскетбол, теніс, волейбол, футбол
- Керуйте музичним плеєром
- Зручно переглядайте прогноз погоди
- Робіть яскраві селфі з відстані, дистанційно керуючи камерою смартфона
- Швидко знайдіть ваш смартфон, який забули в незвичному місці. Для початку роботи з годинником, завантажте зручний застосунок HiWatchPro у ваш смартфон, з Apple App Store або Android Google Play. Після завантаження під'єднайте годинник по Bluetooth, і легко налаштовуйте годинник під ваші індивідуальні параметри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aura |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 220 мАг |
| Вбудована пам'ять | 64 МБ |
| Вага | 50 г |
| Висота корпусу | 45 мм |
| Гарантійний термін | 6 |
| Датчики | SpO2;акселерометр;крокомір;тонометр |
| Діагональ екрана | 1.75" |
| Додаткові функції | будильник;вібрація;вбудований динамік;вбудований мікрофон;ліхтарик |
| Камера | 2 Мп |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Модель процесора | MediaTek MTK2502 |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Операційна система | Nucleus OS |
| Повідомлення | виклики;нагадування;соціальні мережі |
| Пульсометр | є |
| Підтримка SIM карт | є |
| Роздільна здатність | 240x280 |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Сумісна ОС | Android;iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип заряджання | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 10 мм |
| Форма годинника | квадратні |
| Час автономної роботи до | до 3 днів |
| Ширина корпусу | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521 ₴





