Кулер для процесора Xilence M704 Performance A + (XC051)
Універсальний кулер M704D з серії Перформанс A +. Кулер виконаний в чорному кольорі, оснащений 120 мм вентилятором і 4-ма потужними тепловими трубками і здатний відводити до 180 Вт тепла. Сумісний з усіма стандартними роз'ємами Intel і AMD.
Особливості:
120-мм вентилятор з автоматичним управлінням швидкістю обертання (PWM) - TDP 180 Вт гарантує низьку температуру навіть при піковому навантаженні
4 теплові трубки діаметром 6 мм
Монтаж вентилятора можливий з обох сторін кулера
Дизайн алюмінієвих ребер забезпечує ефективне охолодження процесора і всіх прилеглих компонентів
Повністю нікельований радіатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 160 x 120 x 75 мм |
| Розміри вентиляторів | 100 x 100 x 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Сокет | AM2;AM2+;AM3;AM3+;AM4;FM1;FM2 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴







