Блок живлення Xilence 400W (XP400R6) - блок живлення з серії Performance С поєднує в собі високу продуктивність з низьким рівнем шуму і високою ефективністю. Розроблені 12 В лінії забезпечують максимальну стабільність напруги навіть під час гри вимагаючи великих апаратних потужностей. Завдяки високій ефективності блоку живлення серії Performance С, великі витрати на електроенергію тепер пішли в минуле. Шість видів захисту забезпечують безпечну експлуатацію в будь-якій ситуації, а поліефірна обплетення кабелю живлення забезпечує порядок.
Особливості блоку живлення: безгучної охолодження завдяки великому 120-мм вентилятору; відмінний Airflow-Design забезпечує поліпшений відтік тепла; низьке споживання енергії в режимі очікування; висока ефективність. Технології захисту: захист від перенапруги (OVP); захист від зниженої напруги (UVP); захист від надструмів (OCP); захист від перегрівання (OTP); захист від короткого замикання (SCP); захист від перевантаження (OLP).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 1 380 ₴

