Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1700, AM5, 1366, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, рівень шуму - 32.5 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 153 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234 ₴










