Жорсткий диск 3.5 "500GB Seagate (# ST500DM002-WL-FR #)
Жорсткий диск Desktop HDD - це сила одинаки. Платформа на базі одного жорсткого диска для всіх видів зберігання даних в настільних системах. Один диск з перевіреними характеристиками, надійний, простий і місткий.
Ідеальний для наступних цілей: створення настільних або універсальних комп'ютерів. Створення ігрових систем на основі ПК. Реалізація настільної системи RAID. Оснащення зовнішніх пристроїв зберігання даних з прямим підключенням (DAS). Комплектація підключаються до мережі пристроїв зберігання даних (NAS).
Seagate Technology - американська фірма, що займається створенням жорстких дисків. Створена в 1979 році на Кайманових островах. Розміщується сьогодні в Каліфорнії. Жорсткі диски марки Seagate знаходять застосування в комп'ютерах настільних і мобільних, в серверах, ноутбуках, в ряді інших пристроїв.
У період воего існування компанія змогла пережити і поглинути кількох відомих конкурентів ( "Conner" і "Quantum"). Продукція компанії використовується повсюдно, де є комп'ютери і інші пристрої, так чи інакше пов'язані зі зберіганням даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | Сінгапур |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Refurbished(вІдновлений) |
| Гарантійний термін | 6 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Об'єм буфера | 16 MB |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Споживча потужність | 10 Вт |
| Також шукають | недорогі;швидкі |
- Ціна: 725 ₴

