Silent Hill від GameMax — це сучасний стильний корпус, який вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому набагато полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має досить простору для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має низку важливих особливостей: прекрасний обдув, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримку інтерфейсу USB 3.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 345 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,6 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | шумопоглинальне покриття |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 380 x 350 x 188 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 952 ₴









