Універсальний блок живлення для ноутбуків – якісний та надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага та невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його у сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної та вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та надійність від загорянь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Висота | 80 мм |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 25 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴


