Kivi H550NB — телевізор у класичному чорному кольорі у якому поєднано HD-екран та чудова якість зображення. Дизайн KIVI доповнено округлою металевою підставкою, тому пристрій буде доречним у будь-якому інтер'єрі.
Телевізор забезпечує хорошу деталізацію на 32-дюймовому екрані. Панель з частотою оновлення 60 Гц та підсвічуванням Direct LED забезпечує чітке й деталізоване зображення.
Звук поширюється через 2 динаміки загальною потужністю 16 Вт, а відчути ефект присутності допоможе технологія просторового звучання Dolby Audio. В комплекті передбачено підставку з ніжками, а на тиловій частині корпусу присутні отвори кріплення стандарту VESA 200x100.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash Memory | 8G |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | відсутня |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Вага з підставкою | 5.3 кг |
| Час відгуку | 8.5mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання | 38 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Органи управління | Пульт RC15 |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC;PAL;SECAM |
| Також шукають | дешеві 32 дюйми;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Тип матриці | MVA |
| Тип телевізора | LED - телевізор |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴




