Килимок виготовлений з м'якого, стійкого до зношення матеріалу, максимально наближеного до натуральної шкіри, що додає вашому робочому місцю елегантного, сучасного та представницького вигляду. Відмінна якість покриття забезпечує оптимальне ковзання для оптичної та лазерної миші. Обидві сторони килимка однаково доступні для використання. Водонепроникнкий, захищає стіл від подряпин, плям і розливів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 450 х 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴








