Накопичувач SSD 2.5 "240GB Silicon Power (SP240GBSS3S56B25)
В S56 серії застосовується "SLC - Кеш технологія" в свою чергу вона дозволяє застосовувати нову архітектуру кешування, яка поєднує в собі SLC і TLC флеш-блоків. Впровадження такої технології дозволяє всі дані записати в першій частині SLC, а потім послідовно перенести їх в TLC, тим самим збільшивши максимально пікову швидкість запису.
Технологія внутрішнього автоматичного копіювання, дозволяє виробляти автоматичну операцію копіювання з кеш-блоків SLC в TLC всередині NAND, без використання контролера або DDR, який може стимулювати більш високу ефективність за рахунок зниження навантаження з контролера і пам'яті DRAM.
Один або більше пошкоджених блоків на диску можуть призвести до непоправної поломки системи вашого ПК. Щоб уникнути цього, S56 забезпечений технологією Bad Block Management для безперервного моніторингу та заміни пошкоджених блоків, що дозволяє зберегти систему в хорошій формі і продовжити термін служби накопичувача SSD.
S56 - один з найлегших і тонких накопичувачів SSD свого класу. При цьому, завдяки відсутності рухомих компонентів, він стійкий до ударів і вібрації. А система самодіагностики S.M.A.R.T. і технологія ECC забезпечують додаткову безпеку і надійність при передачі даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 41 г |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Швидкість записування | 530 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 738 ₴





