EPSON LX-350 (C11CC24031)
9-голковий матричний принтер (80 колонок)
Найекономічніших принтерів в своєму класі за рахунок підвищеного ресурсу картриджа (4 млн символів)
Максимальна швидкість до 357 cps (12 cpi) в режимі HSD
Висока напрацювання на відмову (MTBF): 10 000 годин
Друк до 5 екземплярів одночасно (1 оригінал + 4 копії)
Ресурс друкуючої головки: 400 млн. ударів на голку
Інтерфейси: USB, LPT, Сом
Більш компактний дизайн в порівнянні з попередником: 348 x 154 x 275mm
Відповідність стандарту споживання енергії Energy Star
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | COM;LPT;USB |
| Вага | 4.1 кг |
| Вбудовані шрифти | Epson Draft;Epson Roman;Epson Sans Serif |
| Висота | 154 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 275 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна товщина паперу | 0.52 мм |
| Максимальний формат друку | A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 835 ₴


