Canon Europe є дочірньою компанією корпорації Canon Inc. (Японія), світового лідера в області створення інноваційних технологій формування і обробки зображень.
Клієнти Canon з успіхом користуються продуктами для індивідуальних споживачів і для професійного застосування, включаючи передове фотообладнання, принтери, сканери і біноклі, а також модельний ряд цифрових компактних та дзеркальних фотокамер.
Бізнес-рішення Canon включають в себе багатий асортимент пристроїв для друку і роботи з документами для невеликих і середніх компаній, великих корпорацій і державних установ.
Підрозділ промислових продуктів Canon пропонує широкий спектр товарів, що відповідають запитам різноманітних ринків, таких як ринки медичного, оптичного і телемовного обладнання, сфера інформаційних технологій.
Canon PIXMA TS5140 — недорогий домашній пристрій «Все в одному» з функціями безпроводового кольорового друку, копіювання і сканування з мобільних пристроїв.
Простий і недорогий друк для всієї родини
Використовуючи безпроводове підключення до пристроїв і хмарних сервісів, це компактний, стильний, простий і недорогий пристрій «Все в одному» дозволяє без зайвих зусиль друкувати, сканувати і копіювати в домашніх умовах документи з високою чіткістю і красиві зображення без полів.
Інтелектуальні можливості з'єднання
Просто завантажте додаток Canon PRINT для легкого безпроводового друку і сканування за допомогою мобільного пристрою (iOS або Android).
Оцініть широкі можливості підключення, в тому числі Bluetooth.
Свобода друку з хмари
Оцініть свободу друку з соціальних мереж та зручність сканування з відправкою в хмарні сервіси за допомогою функції PIXMA Cloud Link, до якої можна отримати доступ в додатку Canon PRINT.
Універсальний та економічний пристрій
Друкуйте більше за ті ж гроші, використовуючи додатково придбані економічні картриджі XL, і економте папір, використовуючи функцію автоматичного двостороннього друку.
Два пристрої подачі дозволяють друкувати на звичайному та фотопапері.
Просте управління
Керуйте, переглядайте документи і підключайтеся легко і швидко, використовуючи кнопки швидкого доступу, панель управління з ручним регулюванням кута нахилу, кольоровий екран з діагоналлю 6.2 см і спрощений інтерфейс, схожий з інтерфейсом програми Canon PRINT.
Якість за доступною ціною
Цей компактний, стильний і недорогий пристрій «Все в одному» для кольорового друку оснащений системою картриджів FINE для тривалого, якісного друку і швидкої заміни чорнила.
Ідеально підходить для швидкого та простого друку в домашніх умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB;Wi-Fi |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 147 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 315 мм |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк;друк на конвертах |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 4800 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Призначення | Для дому |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Середня споживана потужність в режимі енергозбереж | 0.2 Вт |
| Також шукають | 3 в 1;бездротові;для фотографій;зі сканером;недорогі |
| Технологія друку | струменева |
| Тип БФП | струйний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Швидкість кольорового друку | 6.8 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 13 ст/хв |
| Ширина | 425 мм |
| Щільність паперу | 64 - 105 г/м2 |
- Ціна: 5 037 ₴










