FROZN A720 — кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Має 7 теплових трубок та два 140 мм високопродуктивні вентилятори для успішного відведення тепла від ЦП. Класичний дизайн підійде для всіх типів збірок ПК.
Спеціально розроблені алюмінієві ребра у формі хвиль отримали більшу площу розсіювання тепла. Термопаста Frost X25, що входить в комплект, забезпечує мінімальну термостійкість, простоту використання та виняткову надійність.
Кулер виготовлений зі зносостійкого пластику класичного чорного кольору, завдяки чому чудово доповнюватиме більшість збірок ПК. A720 забезпечить стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 4.32 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 33.5 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;2011;2011-3;2066;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 901 ₴










