Твердотільний накопичувач Transcend SATA III 6 Гбіт/с M.2 825S відрізняється невеликим форм-фактором та високоякісною флеш-пам'яттю 3D NAND, що дозволяє миттєво оновити ваші ультрабуки та ноутбуки. Твердотільний накопичувач розроблений з використанням кількох технологій оптимізації вбудованого ПЗ, таких як кешування SLC та механізм LDPC ECC, які підвищують надійність зберігання та продовжують термін служби накопичувача. Велика різниця може бути досягнута за допомогою невеликого оновлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 180 |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.58 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | mSATA |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Швидкість записування | 480 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 530 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 3.58 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 723 ₴

