Геймерські, Minitower, Mini - ITX, Слотів розширення - 3, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 1x12 см, GPU - до 305 мм, CPU - 172 мм, PSU - 140 мм, 200 х 283.5 х 336 мм, 3.3, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 3.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 305 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C;2 x USB 3.2;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 172 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 1x12 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Розмір, мм | 200 х 283.5 х 336 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Deepcool CH160 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴










