Геймерські, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 5 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12/14 см, Side 2x12 см, Bottom 2x12 см, GPU - до 340 мм, CPU - 160 мм, 375 х 270 х 340 мм, 4.5 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qube |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 5 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з пиловим фільтром;можливість установки СВО |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 375 х 270 х 340 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴










