Корпус Elysium від GameMax — це сучасний корпус формату Mini-Tower. Вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому набагато полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для збирання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має низку важливих особливостей: прекрасний обдув, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримування інтерфейсу USB 3.0. Вміщує відеокарти до 360 мм завдовжки й кулер ЦП заввишки до 170 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 360 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; скло; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;прозора передня панель |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 480 x 400 x 185 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴










